Jan Bouda, MBA

Spolupracovník, lektor, konzultant

se specializací na Lean Six Sigma, Industrial Engineering, Change Management, Executive Management, Projektové řízení, štíhlou logistiku a aplikaci AI pro rozvoj osobní produktivity a optimalizaci firem.

S praxí ze společností jako Schenker spol. s r.o., AAC Technologies Solutions s.r.o., Aluminium Technik Weißenburg GmbH či Seko Aerospace a.s..

Jan Bouda přednáší: Lean Six Sigma, Projektové řízení, Change Management, LEAN management, Executivemanagement, Procesní optimalizace pomocí AI

 

Jsem specialista na strojírenství, logistiku a štíhlou výrobu, průmyslový inženýr a zapálený inovátor pro integraci AI do každodenního života jednotlivců i firem.

Jsem spoluautorem 24-hodinového kurzu o využití AI, který absolvovalo více než 200 účastníků, zaměřeného na zvyšování osobní i profesní produktivity a využití příležitostí, které AI nabízí.

Rád učím lidi, že efektivita a inovace jsou klíčem k úspěchu a že každý aspekt osobního i pracovního života lze pomocí kreativního přístupu a umělé inteligence zefektivnit, či plně automatizovat.
Moje profesní cesta mě zavedla od štíhlé výroby v České republice, přes Německo až po Dánsko, ze kterého jsem přenesl R&D projekt do green-field start-upu.

Kromě pracovních zkušeností jsem držitelem několika mezinárodních certifikací v oblasti Change managementu a Lean Six Sigmy, stejně tak, jako MBA na výkonný management.

 

Jsem přesvědčený, že dobrý průmyslový inženýr neustále hledá nové možnosti, jak využít kreativitu a moderní technologie ke zlepšení procesů, lidí i celých organizací a že éra Umělé inteligence bude zásadní změnou ve fungování světa takového, jaký ho známe dnes.

 

Krédo – „AI nenahradí lidi. Lidé, co budou s AI umět nahradí ty, kteří se s AI nenaučí.“