Ing. Otto Ilgner

Specializace: Efektivní Management firem, Leadership a aktivace členů týmu, Lean Management

Ing. Otto Ilgner

Vystudoval jsem VUT v Brně, fakultu Strojní, obor Manažer výrobních systémů. Téměř celý svůj profesní život jsem pracoval v automotive (13 let) ve středních a velkých nadnárodních firmách (Tyco Electronics, Fremach Morava, Cooper Standart, ITW). Prošel jsem pozicemi Procesní inženýr, Vedoucí Procesních inženýrů, Lean Manager, Operations Manager a Plant Manager. Zajímám se o dvě základní témata a to Lean Production a hlavně Leadership. I přes veškerou automatizaci, digitalizaci a IT techniku jsou pořád lidé ta hlavní hybná síla. A to je dobře!

Pořád dokola se přesvědčuji, že pokud chcete pohnout firmou co nejvíce dopředu, tak první na co byste se měli zaměřit je vedení lidí a efektivita fungování týmů a to seshora dolů. Tam totiž Lean začíná.

Žádná škola nemůže připravit studenty a budoucí manažery na to, co je to leadership a tak nezbývá, než předat to, co jsem se za svůj profesní a civilní život naučil ze svých chyb a úspěchů a předat to druhým nejen formou přednášek, diskuze a koučinku, ale i přímou podporou ve všedním životě firmy. No a to je to, co mě baví! 🙂